Hakkımızda

Müşterilerimizin güvenli bir hayat yaşaması bizim için her zaman bir öncelik olmuştur. Bu sebepten dolayı, sigorta acenteniz olarak sizin her türlü sigorta ihtiyacınızı karşılamak en büyük hedefimizdir. Sigorta ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı en detaylı şekilde cevaplamaktan ve sizin için en iyi hizmeti sağlamaktan mutluluk duyarız.

Farklılıklarımız

Türkiye'nin her yerinde gerçek "TEK FİYAT" uygulaması

Hasarda 7/24 saat servis hizmeti

Yılda 365 gün, günde 24 saat hasar anında kesintisiz ulaşılabilen 0 850 250 99 99 no'lu "Acil Yardım, Hasar ve Destek Hattı" ile müşterilere ihtiyaç duydukları her anda, çok hızlı hizmet verilmektedir..

Aynı çatı altında hem elementer hem de hayat ürünleri sunulması

AXA SİGORTA ve AXA HAYAT ve EMEKLİLİK ürünlerinin tek bir çatı altında satılabilmesi ayrıcalığı, müşterilerimizin birden fazla sigorta ihtiyaçlarında hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

Sağlık & Hayat poliçe basımı yetkisi

Acentemizde sisteme on-line bağlanarak Ferdi Sağlık ve Hayat sigorta poliçelerini basabilabilmektedir. Bu uygulama ile acentemiz ek bir demoya ihtiyaç duymaksınız sistem üzerinden teklif verebilmektedir, vermiş olduğumuz teklif aynı gün içerisinde poliçeleştirilebilmektedir.

Müşteri ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi

TUSAG Sigorta bireysel müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına uygun ve "Bireysel Paket Ürünler" geliştirmektedir. TUSAG Sigorta kurumsal müşteriler için risk yönetimi yaparak kurumsal müşteri ihtiyaçlarına özel poliçeler oluşturmaktadır.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ
Ana Sayfa Hakkımızda Sık Sorulan Sorular Poliçe Hatırlat İletişim Sigorta Teklif Al Gizlilik